Про себе

 

З самого дитинства я знала ким хочу бути - вчителькою, так як моя бабуся. І хоча ще в школі я дуже любила малювати і взагалі "творити", мій вибір впав на не зовсім творчу спеціальність - вчитель інформатики та математики. Тому після закінчення школи, я рішуче взялась гризти граніт науки в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника на факультеті математики та інформатики.

Але, як кажуть, "серцю не накажеш", і коли більшість моїх одногрупників на перервах в комп’ютерних класах розкладали пасьянса, або ламали голову над асемблером (кому що було до душі =) ) я - досліджувала Photoshop. Проте коли на п'ятому курсі я вже приготувалася вчити діток азам інформатики, доля і випадок розставили все на свої місця... =)

Якось, завітавши до одного з фотосалонів нашого міста, я випадково звернула увагу на хлопчину, який щось старанно "творив" над чиєюсь фотографією в Photoshop. Тоді зловила себе на думці: "яка мабуть цікава у нього робота, я б також хотіла зараз займатись чимось таким". І от через декілька місяців я вже працювала у цьому ж фотосалоні... Моя цікавість не обмежилась тільки обробкою фото в PS і невдовзі до моїх рук вперше потрапив перший "справжній", тоді ще плівочний фотоапарат...

Ну от наче і все. Вже більше десяти років я займаюсь улюбленою справою і отримую від цього справжнє задоволення. Я люблю фотографувати хороших людей, люблю переживати разом з ними особливі, незабутні моменти їхнього життя і зберігати їх у своїх роботах. Особливо люблю фотографувати діток, можливо тому, що вже багато років почуваю найщасливішою мамою. Саме з появою донечки зрозуміла наскільки швидкоплинне наше життя і як важливо встигнути зуміти зберегти кожну його мить, щоб потім мати змогу переживати її знову й знову =)
 


facebook.comvk.com

Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс